درباره ما

درباره ' فلای با ما '

فلای با ما یک سایت مختص به رزرواسیون آنلاین بلیط هواپیما است که قابلیت رزرو آنی پرواز با بیش از ۹۰۰ ایرلاین داخلی و خارجی را با قیمتهای باور نکردنی به کاربران می دهد.
گروه ما متشکل از تیمی از متخصصین ایرانی و خارجی است که سالها تجربه در صنعت وب و گردشگری را برای ایجاد سایت فلای با ما همراه سایت های دیگر مرتبط هتل با ما و تراول با ما به کار برده اند. ما همه سخت می کوشیم که بهترین تجربه رزرواسیون خدمات سفر  را همراه با رقابتی ترین قیمتها به کاربران ارائه دهیم.

● خدمات ما

شما می توانید در هر ساعتی و از هر کجایی که باشید رزرو پرواز و محل اقامت سفرتان را از بیش از ۱۰۰ هزار هتل و هتل آپارتمان در سر تا سر دنیا انتخاب کنید و کلیه مراحل رزرواسیون  را با پرداخت آنلاین در سایت های فلای با ما و هتل با ما کامل کنید.
واچر و مدرک رزرواسیون آنی پس از اتمام مرحله پرداخت به ایمیل شما ارسال می شود. هر جای دنیا که باشد از دبی و استانبول گرفته تا پاریس، رم، لندن، بانکوک، پکن و غیره و برای هر سلیقه از هتل های کوچک و ارزان تا هتل های مجلل و پنج ستاره هتل با ما جوابگوی سلیقه ها خواهد بود.

● اهداف گروه

هدف ما از ایجاد این سایت ارائه بروزترین و آسان ترین امکان برنامه ریزی برای مسافرین فارسی زبان بود. ما می کوشیم تا  خدمات ما در بالا بردن کیفیت سفر ولی پایین آوردن هزینه آن سهم بسزایی داشته باشد.